Majandustarkvarapakett RAPID FINANTS

Tarkvarapakett RAPID FINANTS koosneb peamoodulist FINANTS ja suurest hulgast lisamoodulitest. Moodulid on omavahel täielikult integreeritud ja töötavad ühel SQL-andmebaasil. Iga ettevõte valib just talle vajaliku lisamoodulite paketi.
Raamatupidamisarvestuseks väikses ettevõttes ja füüsiliselt isikust ettevõtjal piisab peamoodulist FINANTS ning lisamooduleid polegi vaja.

Peamoodul RAPID FINANTS sisaldab järgmisi võimalusi:

FINANTS paketi lisamoodulistest saab lugeda siin

Töö arvutivõrgus

Kui kaks või rohkem kasutajat soovib üheaegselt arvutivõrgus tarkvaraga töötada, siis on vaja juurde soetada vastav arv lisatöökoha litsentse. Kasutajate arv ei ole piiratud, programmi saab kirjeldada piiramatu hulga kasutajaid. Aga on piiratud üheaegselt sisseloginud kasutajate hulk, mis maksimaalselt võib olla soetatud lisatöökoha litsentside arv +1.
Tarkvaraga RAPID saab töötada ka üle interneti.

KAUGTÖÖ

See on teenus, mis võimaldab majandustarkvara RAPID kasutada üle interneti. Teenus on mõeldud kõigile, kellele tarkvara RAPID peab olema kõikjalt ligipääsetav või kes ei soovi investeerida oma riistvarasse ja kiiresse internetiühendusse. Rohkem saate teenusest KAUGTÖÖ lugeda siin.