Majandustarkvarapakett RAPID PALK

RAPID tarkvarapaketti kuuluv moodul PALK sobib nii suurtele ettevõtetele, kui ka keskmistele ja väikestele. Algselt koostati RAPID PALK just suurettevõtte palgaarvestuse vajadusi silmas pidades ja praegu on kasutusel mitmes suures ettevõttes, kus töötajaid kuni 750. Väikeste ja keskmiste äriettevõtete jaoks on loodud lihtsustatud palgaarvestuse moodul.

10 põhjust miks valida RAPID PALK

  1. Programm on pidevalt täienev vastavalt muutuvatele maksumääradele ja maksude arvutamise alustele.
  2. Palgasedelid saab saata e-kirjaga töötaja postkasti.
  3. Maksudeklaratsiooni TSD saatmine e-Maksuametisse. Uute ja lõppevate töölepingute info saatmine töötamise registrisse.
  4. Palgamaksete saatmine paari hiireklikiga pankade internetiteenustesse: Swedbank, SEB Pank, E-Riigikassa ja teised.
  5. Koostab andmiku lastepuhkuse tasu hüvitise taotlemiseks sotsiaalametilt, isiklike sõiduauto kasutamise hüvitiste aruande INF14 maksuametile ja palgaandmetel põhinevad statistika aruanded.
  6. Töötajate andmed säilitatakse koos ühes kohas. Võimalus salvestada isikukaardile töötaja CV, ID-kaardi, töölepingu, diplomi, lapse sünnitunnistuse või muu olulise dokumendi koopia. Kaob vajadus säilitada töötajate dokumente paberil ja hiljem neid otsida arhiiviriiulist kümnetest kaustadest. Töötaja varasemate kuude ja aastate töötasu info on programmis kättesaadav vahetult ja kiiresti.
  7. Ühe hiireklikiga saab kontrollida töötaja pensionikindlustust pensionikeskuse kodulehel internetis.
  8. Dokumente saab parandada.
  9. Igale programmi kasutajale on võimalik seadistada õigused ja piirangud dokumentide vaatamiseks, parandamiseks või aruannete koostamiseks.
  10. Raamatupidaja töö lihtsustub oluliselt, kuna palgamaksud, püsitasud ja püsivad kinnipidamised (täitelehe alusel vmt) arvutatakse automaatselt.

Peamoodulile PALK pakume juurde ka lisamooduleid. Iga ettevõte valib just talle vajaliku moodulite paketi. RAPIDi moodulid on täielikult integreeritud ja töötavad ühel SQL-andmebaasil.
RAPID PALK koostab lausendid ka Hansa raamatupidamistarkvara formaadis.
Tarkvarapakett RAPID PALK sobib ka riigiraamatupidamise kohuslaste palgaarvestamiseks, sest sisaldab moodulit nende jaoks vajalike parameetrite ja aruannetega (palgakulude kassapõhine jaotus erinevate eelarvete vahel, laiendatud lausendite struktuur jmt).

Põhjalikumalt peamooduli PALK võimalustest saate lugeda siit.
RAPID PALK lisamoodulitest saate lugeda siin.

Töö arvutivõrgus

Kui kaks või rohkem kasutajat soovib üheaegselt arvutivõrgus tarkvaraga töötada, siis on vaja juurde soetada vastav arv lisatöökoha litsentse.
Kasutajate arv ei ole piiratud, programmi saab kirjeldada piiramatu hulga kasutajaid. Aga on piiratud üheaegselt sisseloginud kasutajate hulk, mis maksimaalselt võib olla soetatud lisatöökoha litsentside arv +1.
Tarkvaraga RAPID saab töötada ka üle interneti.

Kaugtöö

Teenus on mõeldud kõigile, kellele tarkvara RAPID peab olema kõikjalt ligipääsetav või kes ei soovi investeerida oma riistvarasse ja kiiresse internetiühendusse. See on teenus, mis võimaldab majandustarkvara RAPID kasutada üle interneti suvalises kohas Eestis või välismaal. Rohkem saate teenusest KAUGTÖÖ lugeda siin.

Soovin tarkvara RAPID tasuta proovida