Kasutajad räägivad


Täna, kui täitsin maksuameti lehel TSD aruandeid, tundsin jälle tänulikkust Teie firma programmeerijate ja otsustajate ja kõikide-kõikide vastu, et olete teinud suurepärast tööd ja selle “jama” meile kasutajatele nii mõnusaks teinud. Suur tänu kõigile Teile!
Nad saatsid MA-st mingi küsitluslehe: “kuidas teile meeldivad meie uued vormid”. Tahtsin vastata, et kui TT Tarkvara mehi ja naisi ei oleks olnud, siis polekski vist hakkama saanud, nüüd oli kõik lihtne, aga tänu ja ainult nendele! Ühtki maksumuutust ma ei karda juba ammu, kuna tean, et te olete õigeaegselt ja asjalikult kohal.

Külli Martinson
Meikan Konsult OÜ – raamatupidamine ja maksualane nõustamine
püsiklient aastast 2007


Võrreldes meil varem kasutusel olnud teiste raamatupidamistarkvaradega on Rapid tänu uuenduslikele lahendustele alguses küll keerulisem, kuid hiljem igapäevases töös raamatupidaja aega palju kokkuhoidev tarkvara.

Tarkvara kasutamisel tekkivaid küsimusi aitab kiiresti lahendada kaughalduse teel sõbralik ja professionaalne klienditeenindus.
Rapidit saab soodsalt välja osta ja ei pea maksma rendimaksu nagu enamikel samalaadsetel tarkvaradel.

Mediserv_logo
Ruslan Tšekun
Mediserv OÜ – töötervishoiuteenused
püsiklient aastast 2012


RAPIDi kasutusmugavusega jään rahule. Rõõmu valmistab meile programmiga tööd tehes see, et programmi arendatakse pidevalt paremaks. Meelehärmi tekitavad jooksvad üksikud pisiasjad, aga reeglina saavad need positiivse lahenduse.

Soovitan kindlasti teistelegi majandustarkvara RAPID.

LL-logo2
Alar Lemberg
juht
L&L Reklaam OÜ – reklaamkingitused
püsiklient aastast 2000


Mulle meeldib RAPID-i mugavus (sealhulgas e-arved, saldoteatised ja tasumata arvete meeldetuletused maili teel), aruannete rohkus, võimalus aruandeid töödelda endale sobivalt Excelis. Vanal Rapidi versioonil sellist võimalust polnud ja seda meeldivam on praegu sellise võimaluse olemasolu.
Rõõmustab ka see, et vajaduse korral on olemas sõbralik ja abivalmis klienditugi, kes on alati leidnud minu probleemidele lahenduse.

logo
Anu Liin
pearaamatupidaja
Timo Keraamika AS – savist käsitööesemed
püsiklient aastast 1995


RAPID – VÄGA HEA. Olen see isik, kelle abil see programm alguse sai.
Rõõmu valmistab kogu see programmi paindlikus igapäeva tööks. Meie asutuse suuruse juures aitab see programm teha väga väikese meeskonnaga ära VÄGA SUURE MAHUGA TÖÖ.
Meie ettepanekuid on alati arvestatud programmi jooksval täiendamisel.
Mina olen algusest saati soovitanud seda programmi oma tööala spetsialistidele üle eestimaa. Näiteks riigiraamatupidamise saldode võrdlus, mis toimub iga kvartal, on RAPID-iga väga mugav ja arusaadav.

Helgi Mägi
pearaamatupidaja
Viljandi Haigla SA
püsiklient aastast 1992


Mulle meeldib RAPIDis see, et saan ettevõtete, kellele raamatupidamist teen, pangatehingud internetipangast paari hiireklikiga programmi sisse tõmmata. Suur tööaja kokkuhoid ja ei ühtki viga summade sisestamisel 🙂

Väga meeldib ka kaughalduse võimalus – kui mul on tekkinud probleem, millele ise lahendust ei leia, helistan konsultandile ja näitan talle läbi interneti oma arvuti pilti ning konsultant leiab minu küsimusele lahenduse just minu konkreetseid andmeid vaadates.

Lea Kraavi
raamatupidaja,
raamatupidamisbüroo omanik
püsiklient aastast 1995


Klientidele kasutamiseks korralikult läbi mõeldud eestimaine meeldivate pisiüllatustega programm, mis pole liiga keeruliseks kirjutatud. Lihtne ja loogiline.

Suule Peetre
juhataja
Aktiva Systems OÜ – raamatupidamisteenused
püsiklient aastast 1996