Miks valida RAPID?

RAPID on kasutajasõbralik ja paindlik majandustarkvara, mis on loodud spetsiaalselt keskmiste ja väikeste ettevõtete jaoks.

10 põhjust miks kasutada RAPIDit

1

Suvalisel ekraanipildil, kus Te vajate selgitusi raamatupidamisprogramm kohta, vajutage arvuti klaviatuurilt klahvile F1 – avaneb aken RAPIDi eestikeelse juhendiga. Spikri akna sisu sõltub sellest, millisel ekraanipildil Te spikrinuppu (F1) vajutasite.

2

Võimalus salvestada RAPIDisse ostuarve originaalfail ja vajadusel hiljem seda vaadata. Kaob vajadus säilitada kuludokumente paberil ja vajadusel hiljem otsida arhiiviriiulist kümnete kaustade hulgast kuludokumendi originaali. Loe veel …

3

Panga väljavõtte automaatne sissetoomine pankade internetikeskkonnast otse RAPIDisse. Lisaks maksekorralduste saatmine pankade internetikeskkonda. Loe veel …

4

Võimalus otse müügiarve koostamise vormil kontrollida klienti Krediidiinfo maksehäire registrist.

5

Tasuta palgakalkulaator finantsarvestuse moodulis. Võimalus kiiresti ja lihtsalt arvutada ettevõtte palgakulu väljamakstavate summade järgi.

6

Kõiki sisestatud dokumente saab parandada või kustutada. Lisaks on võimalik seadistada iga kasutaja õigused dokumentide vaatamiseks, parandamiseks, kustutamiseks või aruannete koostamiseks.

7

Kaugtöö võimalus. Lisaks pakume võimalust paigutada Teie RAPID meie serverisse ja saate töötada RAPIDiga suvalises Eestimaa või maailma paigas, kus levib internet.

8

Võimalus soetada oma ettevõttele sobiva mahuga tarkvarapakett. Näiteks tegevust alustav ettevõte saab alustada tasuta RAPID FINANTS mooduliga. Ettevõtte arenedes on võimalik mahtu ja mooduleid juurde soetada nii, et juba sisestatud info säilib.

9

Sõbralik ja asjatundlik klienditugi. Lisaks perioodilised RAPIDi e-uudiskirjad, kus informeeritakse kasutajat raamatupidamisseaduste olulistest muudatustest ja vastavatest täiendustest tarkvaras.

10

Arenev ja avatud süsteem. Pidev arendustöö tagab toote kaasaegsuse ja vastavuse seadusandlusele.

Tarkvara loomise juures on üks põhieesmärke valmistoote paindlikkus, lihtne kasutatavus ja programmi kasutaja tööaja kokkuhoid. RAPID sisaldab meie rohkem kui 25 aastast kogemust majandustarkvara arendamisel ja juurutamisel.