Kaugtöö

Majandustarkvara RAPID võimaldab turvalist töötamist üle interneti.
Paljudes ettevõtetes pole iga töötaja igapäevane kohalolek vajalik. RAPID pakub võimalust töötada kaugtöö vormis, üle interneti. RAPIDi kaugtööks on kolm tehnilist lahendust.

KAUGTÖÖ 1

Ettevõte seadistab oma arvuti, milles hoitakse RAPIDi andmeid, üle interneti ligipääsetavaks. Eelduseks on fikseeritud IP-ga ja avatud sql-pordiga internetiühendus, kus sql-port suunatakse RAPIDi arvutisse. Kaugtöö töötaja arvuti internetiühendusele erilisi tehnilisi nõudeid pole.
Programmi töökiirus kaugtöö arvutis on aeglasem võrreldes töötamisega kohtvõrgus ja sõltub mõlema poole internetiühendusest ning arvuti võimsusest.
Maksumus: püsikulu puudub.

KAUGTÖÖ 2

Ettevõtte RAPIDi andmed majutatakse TT Tarkvara pilveserverisse. RAPIDi programm paigaldatakse töökoha arvutisse. Töö toimib sõltumata töökoha asukohast, vajalik ainult internetiühendus. Võrreldes KAUGTÖÖ 1-ga ei ole ettevõttel endal vaja investeerida kiiresse internetiühendusse ega eraldiseisvasse server-arvutisse.
Maksumus: ühekordne liitumismakse, igakuine rendimakse lähtuvalt kasutajate arvust, vaata hinnakirjas KAUGTÖÖ2.

KAUGTÖÖ 4

Ettevõtte RAPIDi andmed ja programm majutatakse TT Tarkvara pilveserverisse. Töö laabub kiiresti ja programmi töökiirus on võrdne samas kohtvõrgus töötamisega või kiirem. Töökohaarvutisse pole vaja paigaldada RAPID-tarkvara. Ettevõte saab RAPIDit kasutada ükskõik millises internetiühendusega arvutis, suvalises Eestimaa või maailma paigas, kus levib internet.
Võrreldes KAUGTÖÖ 1-ga ei ole ettevõttel endal vaja investeerida kiiresse internetiühendusse ega serverisse.
Maksumus: ühekordne liitumismakse, igakuine rendimakse lähtuvalt kasutajate arvust, vaata hinnakirjas KAUGTÖÖ4.