Majandustarkvara RAPID

Majandustarkvara (raamatupidamis tarkvara) RAPID

Tarkvaraga RAPID saate koostada klientidele müügiarveid, säilitada klientide kontaktandmed koos ühes kohas, korraldada väikse või keskmise ettevõtte raamatupidamise ja muu majandusarvestuse – laoarvestus, palgaarvestus, üüriarvestus, jm. Tarkvaraga RAPID saab töötada oma arvutis või üle interneti – just nii nagu Teil vaja. RAPID on lihtne ja soodne majandustarkvara.

RAPID on kiirelt õpitav ja lihtne kasutada. Tarkvara sisaldab põhjalikku eestikeelset spikrit – kasutusjuhendit. Suvalisel ekraanipildil, kus Te vajate selgitusi raamatupidamisprogramm kohta, vajutage arvuti klaviatuurilt klahvile F1 – avaneb aken RAPIDi abitekstiga. Spikri akna sisu sõltub sellest, millisel ekraanipildil Te spikrinuppu (F1) vajutasite. Ning keerulisemate küsimuste puhul helistage RAPIDi klienditoele.

RAPID on roheline raamatupidamine – see on efektiivsem raamatupidamise korraldus, mille puhul tehinguid kajastavad dokumendid (arved, aktid, jmt) säilitatakse elektroonsel kujul otse RAPIDis. Sellega kaasneb oluline ajavõit, väheneb paberi ja tahma kulu, väheneb inimlike eksimuste arv ning suureneb infovahetuse kiirus.
Vaata, kuidas lisatakse ja säilitatakse RAPIDis elektroonne ostuarve.

Panga väljavõtte sissetoomine RAPIDisse toimub paari hiireklikiga. Tarkvara seob automaatselt sissetoodud panga dokumendid müügiarvetega ja kirjendab raamatupidamisregistrites. Kuidas toimub raamatupidamisprogrammi panga väljavõtte sissetoomine?

RAPID on avatud ja arenev tarkvara, mis suudab suhelda teiste süsteemidega. Näiteks e-maksuamet: KMD,INF,TSD; e-arved, internetipangad, e-äriregister, valuutakursid euroopa keskpangast, jt. Lisaks müügiarve koostamisel saab ühe hiireklikiga kontrollida klienti Krediidiinfo maksehäireregistrist.

Miks valida majandustarkvara RAPID? Loe …

Peamooduli RAPID FINANTS rentimisel

tasuta kaasa

moodul PALK !

Pakkumine kehtib alates 18.10.2017 kuni 31.01.2018.
Vaata tarkvara RAPID sooduspakkumist!

Majandustarkvara RAPID perekonda kuulub suur hulk erinevaid programme – nn mooduleid. Peamooduleid on kaks: FINANTS ja PALK. Ülejäänud on lisamoodulid, mis töötavad ainult koos vastava peamooduliga.

Peamoodulist RAPID FINANTS ja selle lisamoodulitest loe edasi …
Peamoodulist RAPID PALK ja selle lisamoodulitest loe edasi …

Kui soovite RAPIDiga lähemalt tutvuda, siis saate oma arvutisse paigaldada RAPIDi tasuta programmi.