Raamatupidamisbüroo

Kui Te soovite pakkuda raamatupidamisteenust 6.-ndale või 7.-ndale või veel suuremale arvule raamatupidamiskohuslastele, siis vajate moodulit RAAMATUPIDAMISBÜROO. Peamoodulis FINANTS saab teha kuni 5 iseseisva ettevõtte raamatupidamist.

Mooduliga RAAMATUPIDAMISBÜROO saate pakkuda raamatupidamisteenust äriühingutele, mittetulundusühingutele või füüsilistele isikutele. Moodulis RAPID RAAMATUPIDAMISBÜROO ei ole ettevõtete arv piiratud.

Tarkvarapaketiga, mille komplekti kuuluvad peamoodul RAPID FINANTS ja lisamoodul RAAMATUPIDAMISBÜROO, on raamatupidamisteenuse osutamine lihtne:

  • Klient teeb Teile vaatamisõigustes juurdepääsu oma panga internetiteenusele, kus koostate elektroonilise kliendi konto väljavõtte. Väljavõttelt saate paari hiireklikiga sisse tuua kõik tehingud otse RAPIDisse. Loe veel …
    Jääb ära ajamahukas töö panga tehingute ükshaaval sisestamiseks arvutisse.
  • Käibedeklaratsioon.
  • Aastaaruanne Äriregistri poolt nõutavas vormis.
  • Palgakalkulaator (vajalik, kui pole soetatud moodulit PALK).
  • Lisaks saate pakkuda kliendile üle interneti kaugtöö võimaluse Teie RAPIDiga, et ta saaks ise müügiarveid koostada/vaadata, trükkida või meilile saata ja kuludokumente sisestada. Teie tööks jääb ainult kliendi poolt sisestatud dokumentide ülevaatamine ja aruannete koostamine. (Lisamoodul “Lisatöökoht arvutivõrgus”.)