Hädavajalik abiline hajameelsetele

Kiirustad välja ja avastad, et telefon on kadunud. Algab otsing, mis võib kesta igaviku. Tuleb tuttav ette?
Selleks, et kadunud telefon ei valmistaks enam peavalu, tuleb appi Motorola Connect Coinnutikas nööp. Tegemist on abilisega, et telefoni või võtmete kadumine oleks minevik.

Detsembris ja jaanuaris on TT Tarkvaras
välised kõvakettad 20% soodustusega ning
mälupulgad ja -kaardid 30% soodustusega.

Motorola Connect Coin, nutikal nööbil on kolm funktsiooni:

1. Telefoni või võtme otsimine
Kadunud telefoni leidmiseks vajutage nuppu nutikal nööbil ja telefon hakkab häält tegema. Ja vastupidi – kui võtmed on kadunud, saab panna nutitelefoni äpi abil võtmete küljes oleva nööbi piiksuma.
Nutika nööbi võib kinnitada ka rahakoti, käekoti, seljakoti või kaamera külge. Ikka selleks, et enda vara leidmine oleks kiire ja mugav.
Ühendades Connect Coini enda nutitelefoniga annab see teile märku ka siis, kui olete lahkumas kodust või töökohalt ilma võtmeteta.
Nööbi tegevusraadius on kuni 30meetrit, sõltuvalt keskkonnast.

2. Selfi
Lisaks pakub Motorola Connect Coin mugavust ka kõigile selfi huvilistele. Sättige nutitelefon paika ja piisab kergest vajutusest Connect Coinil kui juba ongi üks vahva selfi tehtud.

3. Leia mind
Seadista eelnevalt oma telefonis funktsiooni “Find me (Leia mind)” juurde lähedased isikud, kellele abivajadusel sõnum saadetakse.
Ohuolukorras vajutad kolm korda nööbi nuppu ja telefon saadab lähedastele sõnumi Sinu asukohaga. Näiteks on laps eksinud ja vajab lapsevanema abi. Nutika nööbi Motorola Connect Coin abil saadab laps lihtsalt ja kiiresti lapsevanema nutitelefoni info tema asukohast, mis kuvatakse lapsevanema telefonis Google Mapsi kaardil.

Motorola Connect Coin Smart Tag on TT Tarkvaras müügis hinnaga 18.99€.
Motorola Connect Coin on ühilduv nutitelefonidega Apple iPhone 4S või uuem, Android KitKat v4.4.4 või uuem. Toote karbis on kaasas patarei CR2032, pael võtmerõngaga ühendamiseks ja kiirjuhend.

Vaata ka tutvustavat videot siin.

Tulge tutvuge nutika nööbiga ning soetage väliseid kõvakettaid ja mälupulki soodsa hinnaga. Soodushindu pakume 2019. jaanuari lõpuni!