Kuidas jagada nutitelefonist pilte sõbrale?

Nutitelefoniga pildistatakse palju ja palju soovitakse tehtud pilte ka jagada. Piltide ja videote jagamiseks nutitelefonist välja on mitmeid võimalusi: telefoni ühendamine kaabliga arvuti külge, bluetoothi /NFC ühendused telefonide või arvuti vahel, salvestamine otse pilveteenusesse, e-kirjaga saatmine või sõnumiteenuste (Skype, Facebook Messenger, jt) kaudu. Üks lihtsamatest võimalustest on piltide salvestamine telefonist mälupulgale ja selle jagamine sõpradele.
Kui on vaja kiiresti jagada suurt hulka pilte, videoid või suuri dokumente nutitelefonist sõbra arvutisse, ilma kaabli ja WiFi-ta, siis vajate mälupulka, millel lisaks tavalisele USB pistikule on ka microUSB, lightning või USB-C pistik.
TT Tarkvara pakub:

Mälupulk Android telefonile või tahvile, millel on micro USB pesa OTG (On-The-Go) toega: Kingston DataTraveler 32GB kahe pistikuga: micro USB ja USB 3.0. Hind 14,90 eurot. Täpsem info tootja kodulehel siin
Mälupulk Android telefonile või tahvile, millel on USB-C pesa OTG toega: ADATA 32GB kahe pistikuga: USB-C ja USB 3.1. Hind 19 eurot. Täpsem info tootja kodulehel siin .
Mälupulk iPhone-le ja iPad-le: Transcend JetDrive Go 32GB kahe pistikuga: Lightning ja USB 3.1. Võimalus salvestada videoid ja pilte iPhone-st otse pulgale. Võimalus kaitsta ligipääsu pulgale parooliga. Apple MFi-certified. Hind 26,50 eurot. Täpsem info tootja kodulehel siin

Sel kuul kingib TT Tarkvara USB mälupulga igale heale kliendile, kes soetab meilt HP või Samsungi printerisse tavahinnaga tooneri.

Tooneri ostjale kingituseks Kingstoni mälupulk!

Mälupulga mahutavus 16GB, tavapärane 1 liides USB 3.0, sobib mugavaks kasutamiseks nii tööl kui kodus. Iga tavahinnas tooneri soetamise kohta jagame ühe kingituse.
Kui Teil pole mahti meie müügisalongi külastada, siis saatke meile tooneri tellimus klikkides siin ja võtame Teiega ise ühendust.

Tooneri ostjatele kingime mälupulki kuni 30. november 2018.