Kontoripaberi soodusmüük

Ettevõtted vajavad paberit üha vähem: arved liiguvad ühe ettevõtte  raamatupidamisest teise e-arve vormis, samm-sammult minnakse üle paberivabale raamatupidamisele. Päris ilma kontoripaberita me täna veel hakkama ei saa.

Kas paber kannatab kõike? Paber elab: hingab, imeb niiskust ja liigub. Ta tunneb külma ja kuuma ning karmi kohtlemist. Ta kohaneb ümbrusega. Selleks, et paber saaks säilitada oma esialgse vormi, mille ta sai tootmise käigus, toimida probleemideta, peab teda õigesti käsitsema ja hoiustama. Säilita paberit pappkastis, sest see kaitseb paberit ümbritseva niiskuse ja karmi kohtlemise eest.

Soeta praegu head kontoripaberit!
Paberil Canon Copy A4 500 lehte pakis
soodushind 3,19 /pakk.

canon_yellow_label_A4_n

 

Kontoripaber A4 Canon Yellow Label 80g/m2 on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks erkvalge paber selgete täpsete ühevärviliste väljaprintide ja koopiate tegemiseks. Canon Copy paber on läbipaistmatu ja mõlemalt poolt ühesuguse pinnaga ning sobib seetõttu kahepoolseks printimiseks ja paljundamiseks. Sobib kõikidele printeritele: laser, tint ja koopiamasin. Paber on taaskasutatav ja biolagunev. Paberi toormaterjali hankimisel ei ole kahjustatud keskkonda.

Soodushind ühele pakile 3,19€, tavahind 3,90€/pakk. Pakis on 500 lehte.
Hind sisaldab käibemaksu.

Lisaks pakume:

  • kontoripaber A5 Canon Yellow Label 80g/m2 1000lehte/pakk hind 5,15€
  • kaardimakse terminalile rullpaber, termotšekk, 57mm x 18m hind 1€

Soodushinda pakume 3. – 28. veebruar 2020.