Anna arvutile teine elu!

Äriklassi arvutid pannakse kokku kvaliteetsetest komponentidest, mis toimivad korrektselt mitmeid aastaid. Ettevõtete kriitilistes valdkondades, kus on oluline teenuse katkestusteta toimimine, vahetatakse sellised arvutid regulaarselt välja uute vastu. Kasutuselt mahavõetud seadmed teeniksid teisi arvutikasutajaid, mitte nii kriitilistes valdkondades, veel hulk aega. Arvutispetsialistid testivad ja puhastavad kasutatud seadmed ning suunavad need teisele ringile. Säästa keskkonda, kasuta soodsat hinda ja anna arvutile teine elu!

Anna arvutile teine elu!
Kasutatud äriklassi arvutid ja monitorid –
nutikas valik.

Müüme soodsa hinnaga kasutatud äriklassi lauaarvuteid ja monitore. Seadmed on puhastatud ja testitud. Lauaarvutitele on värskelt paigaldatud operatsioonisüsteem Windows 10. Lauaarvutite garantii on 12 kuni 24 kuud. Monitoridel 6 kuud.

Müügil olevate arvutite komplektsused on varieeruvad. Täna on müügis:

  • kasutatud arvuti HP ProDesk 600 G1 i5-4570, 8GB, SSD 240GB, DVD seade, MS Windows 10 Pro, garantii 12 kuud, hind 230 eurot.
  • kasutatud monitor Samsung, ekraan 23″, jalal USB hub, garantii 6 kuud, hind 47 eurot.

Kui Teil pole mahti meie müügisalongi külastada, siis saatke meile tellimus klikkides siin ja võtame Teiega ise ühendust.