Koopiapaberi soodusmüük

Ettevõtted vajavad paberit üha vähem: arved liiguvad ühe ettevõtte raamatupidamisest teise e-arve vormis, samm-sammult minnakse üle paberivabale raamatupidamisele. Aga päris ilma kontoripaberita me täna veel hakkama ei saa.

Paber hingab, imeb niiskust ja liigub. Ta tunneb külma ja kuuma ning karmi kohtlemist. Ta kohaneb ümbrusega. Selleks, et paber saaks säilitada oma esialgse vormi, mille ta sai tootmise käigus, toimida probleemideta, peab teda õigesti käsitsema ja hoiustama. Säilita paberit pappkastis, sest see kaitseb paberit ümbritseva niiskuse ja karmi kohtlemise eest.

TT Tarkvaras on soodne pakkumine: 

Paberil Canon Copy A4 500 lehte pakis on
soodushind 4,95€ /pakk.

canon_yellow_label_A4_n

Koopiapaber A4 Canon Yellow Label 80g/m2 erkvalge paber on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks selgete täpsete ühevärviliste väljaprintide ja koopiate tegemiseks. Canon Copy paber on läbipaistmatu ja mõlemalt poolt ühesuguse pinnaga ning sobib seetõttu kahepoolseks printimiseks ja paljundamiseks. Sobib kõikidele printeritele: laser, tint ja koopiamasin. Paber on taaskasutatav ja biolagunev. Paberi toormaterjali hankimisel ei ole kahjustatud keskkonda.

Soodushind ühele pakile 4,95€, tavahind 6,50€/pakk.

Soodushinda pakume 1. – 30. aprill 2024.


Müügisalong on avatud tööpäevadel 08.30 – 16.30.

Tellimuse võid edastada ka e-posti või telefoni teel 5656 7440. Soovi korral toimetame kauba kohale.

Leiad meid nüüd ka Facebookist.