Kas valida originaal- või analoogtooner?

Hoolimata sellest, et enamik dokumente ja aruandeid on saadaval digitaalselt, on siiski aeg-ajalt vaja midagi printida. Seega ilma printerita hakkama ei saa. Laserprinter prindib kiiresti ja täpselt. Tindiprinteriga saab printida kvaliteetseid värvilisi pilte. Kontorites kasutatakse reeglina laserprintereid, sest trüki omahind on madalam võrreldes tindiprinteriga. Laserprinter kasutab trükkimiseks toonerit, mis annab väljatrükile värvi.

TT Tarkvara pakub erinevate tootjate laserprinterite toonereid – HP, Canon, Samsung ja teised. Suur valik ja mõistlikud hinnad. Aitame valida sobiva tooneri sinu printeri jaoks.

Laserprinterile toonerikassett. Kas valida originaal- või asendustoode? tindiprinterile kassett

Originaaltooneri ja analoogtooneri vahel valides on oluline kaaluda mõlema variandi plussid ja miinused. Siin on mõned aspektid, mida tasub arvesse võtta:

Originaaltooner

Plussid

  • Kvaliteet: Originaaltoonerid on toodetud printeri tootja poolt ja on seetõttu kõrge kvaliteediga. Need tagavad parema trükikvaliteedi ja sobivad ideaalselt sinu konkreetsele printerimudelile.
  • Ühilduvus: Originaaltoonerid on loodud spetsiaalselt sinu printeri jaoks, seega ei teki ühilduvusprobleeme.

Miinused

  • Hind: Originaaltoonerid on kallimad kui analoogtoonerid.
  • Keskkonnamõju: Tootmine ja pakendamine võivad olla keskkonnale koormavad.

Analoogtooner

Plussid

  • Hind: Analoogtoonerid on tavaliselt odavamad kui originaaltoonerid.
  • Sarnane kvaliteet: Paljud analoogtoonerid pakuvad sarnast trükikvaliteeti originaalidega.
  • Keskkonnasõbralikkus: Mõned analoogtoonerid on valmistatud taaskasutatud materjalidest, mis võib olla keskkonnasõbralikum valik.

Miinused

  • Ühilduvusprobleemid: Mõnikord võib analoogtooner olla ebastabiilne või mitte täielikult ühilduv sinu printeriga. See võib põhjustada trükiprobleeme.

Kokkuvõtteks: Kui hind on oluline ja oled valmis riskima mõne ühilduvusprobleemiga, võib analoogtooner olla hea valik. Kui soovid kindlat kvaliteeti, siis vali originaaltooner.
Mõlemal juhul on oluline järgida oma printeri mudeli numbreid ja valida sobiv kulumaterjal vastavalt oma vajadustele.

Mais on TT Tarkvaras eriti hea pakkumine:

Kvaliteetne valge kontoripaber
printeritooneri ostjale
TASUTA!

Pakume iga tavahinnaga tooneri ostjale kaasa 1 paki tasuta kontoripaberit Canon Yellow Label, pakis 500 lehte A4 80g/m2. Paber sobib igapäevaseks kasutamiseks kvaliteetsete trükiste tegemisel kõigis printerites. Paberi tavahind 6,50 eurot.

Meie müügisalong on avatud tööpäevadel 08.30 – 16.30 ja saate vajaliku tooneri koos kingitusega meie juurest kätte. Tooneri tellimuse võite edastada ka e-posti või telefoni teel 5656 7440, siis saame ka kokku leppida kauba kohaletoimetamise.
Tasuta paberit jagame koos tooneriga kuni 31.05.2024. Soovi korral võite asendada oma kingi muu samas väärtuses tootega.

Leiad meid nüüd ka  Facebookist.