Arvutile kiirust juurde

Kõvaketas mängib arvutikiiruse juures tähtsat rolli. Kui kasutad arvutis veel vana HDD kõvaketast, siis soovitame Sul soetada uut tüüpi SSD ketta. Pooljuhtketas ehk SSD on mittemehaaniline, sellelt andmete lugemine on kiirem, vaiksem ja energiasäästlikum. Kui algselt olid SSD ketaste hinnad päris kõrged, siis nüüd on nende hinnad langenud soodsamaks kui vanad HDD-kettad.

Vanema arvuti kõvaketta vahetamine võimaldab muuta arvuti oluliselt kiiremaks madalate kuludega.

Vali vanale arvutile uus kiire ja soodne SSD ketas!

Lauaarvutisse saab uue SSD ketta paigutada vana ketta kõrvale nii, et SSD kettale paigaldatakse süsteemitarkvara Windows. Sülearvutil peab vana HDD ketta välja vahetama.

Majanduslikult on ratsionaalne oma vana arvutit veidi parendada, selle asemel et kohe uut arvutit ostma minna. Uue odava arvuti reaalne jõudlus võib isegi olla väiksem, kui väikese uuenduse läbi teinud vanal arvutil.

Valik TT Tarkvaras pakutavaid soodsate hindadega SSD kettaid:

120GB SSD-ketas, alates 19,90
256GB SSD-ketas, alates 32,85
512GB SSD-ketas, alates 56,45
960GB SSD-ketas, alates 92,90

Kui arvutil juba ketast vahetada, võiks teha ka korpuse tolmust puhastamise. Arvuti sisemuse puhastamise käigus eemaldatakse tolm, mis ventilatsiooniavasid ummistab. See aitab arvutil taas „hingata“ ja laseb riistvaral töötada normaaltemperatuuril. Vajadusel vahetatakse välja ka protsessori kattev termopasta, mis töötemperatuuri veel madalamale viib!

Kui Sul endal ei ole aega ega tahtmist arvutil kõvaketast vahetada, siis teevad seda meie spetsialistid.