Kas mälu napib?

Kauaoodatud Eesti suvi on imeilus! Puhkuseaeg on rikas toredate ettevõtmiste poolest ja fotosid tehakse rohkesti. Aga fotoaparaadi, nutitelefoni või tahvelarvuti mälus pole vaba ruumi? Soeta mälupulk, mälukaart ja väline kõvaketas praegu! Augusti lõpuni on kõik mälupulgad, micro-SD mälukaardid ja välised kõvakettad kuni 25% soodsamad! Kui saabub sügis tormi ja vihmaga, siis on aega suvel tehtud pildid korrastada. Mälupulgad 8GB tavahind alates 6.80€, soodushind 5.10€, 16GB tavahind alates 8€, soodushind 6€, 32GB tavahind alates 14.50€, soodushind 10.88€, 64GB tavahind alates 26.50€, soodushind 19.99€, 128GB tavahind ... (Loe edasi...)

FINANTS 2017 aprill

Tarkvara RAPID FINANTS täiendused Müügiarved > arve vorm ekraanil > Prindi või Edasta arve e-kirjaga > Soodustuse summa trükitakse arvele nüüd koos käibemaksuga. Varem käibemaksuta summa. Jaemüügi koondarve ekraanil > müügiarve real lisade aknas näeb jaemüügi lisainfot - tseki nr, müügi kellaaeg, makseviis, boonuskaardi number ja boonuskaardi klient. Ostuarved > Lisa uus > arve päises IBAN-i valikuaknas hankija mittekäibel kontosid enam näha ei ole. Avan varemsisestatud arve > arve päises IBAN-i valikuaknas on nüüd ... (Loe edasi...)

Rapidi andmed serveris ei ole kättesaadavad

Viimasel ajal on esinenud probleem, et peale Windowsi uuenduste paigaldust ei lähe tööle majandustarkvara RAPID. Hiire topeltklikk ikoonil RAPID FINANTS peaks käivitama programmi, aga kuvatakse teade "Rapidi andmed serveris localhost\sqlexpress ei ole kättesaadavad! Probleemi kordumisel võtke palun ühendust Rapidi klienditoega": Võite proovida probleemi lahendamiseks: Sulgege kõik programmid ja arvuti, ShutDown. Ärge kasutage Unerežiimi ega Taaskäivitamist! Oodake 3 minutit. Käivitage arvuti uuesti, oodake kui kõik stardi protseduurid on lõpetatud ja käivitage RAPID FINANTS. Tihti see lahendab probleemi. ... (Loe edasi...)

PALK 2017 jaanuar – märts

Peamoodul PALK täiendused Isikute andmed > topeltklikiga isikukaart ekraanile: Leping > lisatud puhkusetasu arvutamise uus kolmas meetod "Kuupalga säilitamine (ei kontrollita lisatasusid; lahtri "Kuupalk" põhjal)" - vajalik juhatuse liikmete puhul, aeg-ajalt ka teistel isikutel. Tavaliselt jätkatakse juhatuse liikmetel puhkuse ajal kehtiva kuutasu arvestamist, ega kontrollita eelnevatel kuudel makstud ühekordseid lisatasusid ega kuupalga muutumist. Maksud > uus väli "Mitteresidendi registrikood Eestis". Vajalik kui mitteresidendist isik on Eestis tööl alla 5 päeva, siis väljastatakse talle ajutine ebareeglipärane ... (Loe edasi...)

FINANTS 2017 märts

Tarkvara RAPID FINANTS täiendused Kliendid > kliendi kaart ekraanile > Üldandmed > hiireklikk sõnal Nimi - kliendikaardile sisestatud nimetuse alusel toimub ettevõtte andmete päring e-äriregistrist. Vastuseks tuleb ettevõtte registrikood, aadress ja käibemaksukohustuslase number, mille saab salvestada Rapidisse kliendikaardile. Üldandmed > klikk sõnal KMKR nr. - eelnevalt peab olema täidetud reg.nr, siis salvestatakse Rapidisse kliendikaardile ettevõtte käibemaksukohustuslase registri päringu tulemus - käibemaksukohustuslase number või ei ole Eesti km-kohuslane. Pank,Lepingud > Kontrolli e-arve soovi: E-arvete vastuvõtmise soovi ... (Loe edasi...)

Mälupulk kingituseks!

Maikuus on TT Tarkvaral sünnipäev ja meie teeme Teile kingitusi! Kingituse saamiseks ei pea tegema muud, kui ostma meilt HP, Canoni, Kyocera või Samsungi kontoriseadmesse tavahinnaga tooneri ja sellega kaasneb kingitus – tasuta Silicon Poweri mälupulk, mis sobib mugavaks kasutamiseks nii tööl kui kodus. Kui Teil pole mahti meie müügisalongi külastada, siis saatke meile tooneri tellimus klikkides siin ja võtame Teiega ise ühendust. (Loe edasi...)

Kuidas kaitsta arvutit viiruste ja pahavara eest?

Oma arvuti kaitsmine viiruste ja teiste ohtude eest ei ole raske, aga peab olema tähelepanelik ja kohusetundlik. Meie arvutispetsialistide soovitused arvuti kaitsmiseks viiruste eest: 1.Kasutage viirusetõrjet. Viirusetõrjeprogrammi paigaldamine ja ajakohasena hoidmine võib aidata teie arvutit viiruste eest kaitsta. Viirusetõrjeprogrammid otsivad viiruseid, mis proovivad pääseda teie e-posti, operatsioonisüsteemi või failidesse. Uusi viiruseid võib ilmuda iga päev, seega vajab viirusetõrjeprogramm pidevalt värskendusi. Kasutage ühes arvutis ainult ühte viirusetõrjetarkvara! Aprilli lõpuni on turvatarkvara ESET Internet Security hind 30% soodsam! Uue litsentsi tavahind ... (Loe edasi...)

Oleme laupäeviti suletud

12.04.17 Varia

Head kliendid ja koostööpartnerid anname teada, et alates 15.04.2017 oleme laupäeviti suletud. Ootame teid tööpäevadel kell 9:00 kuni 18:00 ! (Loe edasi...)

FINANTS 2017 veebruar

Tarkvara RAPID FINANTS täiendused Müügiarved > arve vorm ekraanil > Kui ostja tasub arve sularahas või pangakaardiga ja tasutav summa erineb arve summast, siis kuvatakse tasutud summa punasega, et juhtida kasutaja tähelepanu ebatavalisele olukorrale. Saaja nime järel kuvatakse ostja (või saaja) käibemaksukohustuslase numbrit, juhul kui see on sisestatud kliendikaardile. Kui ostjale on seadistud kliendikaardil hinnaklass 2 või 3, aga vastav müügihind müüdava toote artiklikaardil on null, siis pannakse müügiarvel toote müügihinnaks artikli kaardilt 1. müügihind. ... (Loe edasi...)

Paber kannatab kõike?

Paber elab. Ta hingab, imeb niiskust ja liigub. Ta tunneb külma ja kuuma ning karmi kohtlemist. Ta kohaneb ümbrusega. Selleks, et paber saaks säilitada oma esialgse vormi, mille ta sai tootmise käigus, toimida probleemideta, peab teda õigesti käsitsema ja hoiustama. Säilita paberit pappkastis, sest see kaitseb paberit ümbritseva niiskuse ja karmi kohtlemise eest. Soeta praegu head kontoripaberit! Paberil Canon Copy A4 soodushind 2,99 /pakk. Korraga 5 paki ostmisel hind 2,79 / pakk. Kontoripaber A4 Canon Yellow Copy 80g/m2 on mõeldud ... (Loe edasi...)

FINANTS 2017 jaanuar

Tarkvara RAPID FINANTS täiendused Müügiarved > arve vorm ekraanil > kui müük toimub kliendile, kelle riik ei ole Eesti, siis arve all äärel teade Müük riigist välja, käibemaks 0%! ; kui arve real selgituse tekstis kasutaja muutis ainult suured tähed väikesteks või väiksed suurteks, siis muutus ei salvestunud; nüüd viga parandatud; arve real hiire paremklikk > Lisa saatelehtede read > Kui kasutaja valitud perioodis on olemas pöördkäibemaksustatavaid saatelehti ja tavalise käibemaksuga saatelehti, siis protseduur ... (Loe edasi...)

FINANTS 2016 detsember II

Tarkvara RAPID FINANTS täiendused, II osa Valmisid täiendused siseriikliku pöördkäibemaksu automaatseks arvestamiseks. Eestisisesest pöördkäibemaksust saate põhjalikumalt lugeda postituses siin. Müügiarved > Lisa uus > arve vorm ekraanil > kui tehing toimub kahe Eesti käibemaksukohustuslase vahel ja arvele valitud artikkel kuulub gruppi, millel "Siseriiklik pöördkäibemaks" = JAH, siis: arve jaluses maksude summa all kuvatakse ekraanile teade Siseriiklik pöördkäibemaks 0%! . automaatselt lisatakse töölehel „Maksud,kursivahe“ maksude tabelisse käibemaksu maksumääraks „Siseriiklik pöördkäibemaks“ määraga 0%. automaatselt salvestatakse töölehele „Maksud,kursivahe“ parameeter „Siseriiklik ... (Loe edasi...)

FINANTS 2016 detsember

Tarkvara RAPID FINANTS täiendused I osa Raha > Sissetulekud > Import/sissetoomine > Kui panga väljavõtte xml-failis on olemas teise tehingupoole, st raha maksnud isiku registri- või isikukood ja nimi, siis salvestatakse need sissetuleku dokumendile töölehele "Lisad". Vajalik tulumaksusoodustusega ühingule, kellel kohustus esitada maksuametile aruanne INF4 "Saadud kingituste ja annetuste deklaratsioon", kus deklareeritakse annetaja nimi, isikukood või registrikood ja summa. Juhul kui Rapidis on eraisikutele tehtud üks üldine kliendikaart "Eraisikud", ilma isikukoodita, ja pole ka muud põhjust ... (Loe edasi...)

Koduleht on Teie ettevõtte kuvand internetis

Koduleht on Teie ettevõtte kuvand laias virtuaalmaailmas. Internetis lihtsalt leitav ja väärikalt esindatud koduleht on nutiseadme sõbralik, kergesti hallatav ja sisukas. Koduleht on Teie ettevõtte kuvand internetis TT Tarkvara valmistab kodulehti, mis on: Nutiseadme sõbralikud Selleks, et Teie koduleht näeks hea välja nii suurel monitoril, kui ka neljatollise nutitelefoni ekraanil, loob TT Tarkvara kodulehed, mis kohanduvad vastavalt vaataja ekraani suurusele. Optimeeritud Kodulehe valmistamisel on oluline selle optimeeritus Google ja teistele otsingumootoritele (SEO). Interneti maht on mõõtmatult suur ja ... (Loe edasi...)

Arvutid korda!

Teil ei ole vaja tundma õppida oma arvuti ja arvutivõrgu „hingeelu“, meie spetsialistid tegelevad sellega ning tagavad, et teie arvutisüsteem töötab stabiilselt. Seejuures jääb teile rohkem aega oma põhitööks. Lisaks on meil sõbrakuul sõbralik pakkumine: Veebruaris ja märtsis on kõik arvutiteenused 20% soodsamad! Meie saame teid aidata, kui vajate spetsialisti abi oma arvuti, serveri või arvutivõrguga seotud probleemide lahendamisel ja ka süsteemi arendamisel. Uue arvuti ettevalmistamine tööks Andmete tõstmine vanast arvutist uude, sealhulgas ka majandustarkvara RAPID Windowsi seadistamine ... (Loe edasi...)