Majandustarkvarapakett RAPID PALK

Majandustarkvarapakett RAPID PALK Prindi
RAPID tarkvarapaketti kuuluv moodul PALK sobib nii suurtele ettevõtetele, kui ka keskmistele ja väikestele. Algselt koostati RAPID PALK just suurettevõtte palgaarvestuse vajadusi silmas pidades ja praegu on kasutusel mitmes suures ettevõttes, kus töötajaid kuni 750. Väikeste ja keskmiste äriettevõtete jaoks on loodud lihtsustatud palgaarvestuse moodul.

10 põhjust miks valida RAPID PALK

 1. palgasedelid saab saata e-kirjaga töötaja postkasti;
 2. puhkusetasu arvutamise 2 meetodit: kalendripäeva keskmise alusel või kuupalga säilitamisega;
 3. võimalus salvestada isikukaardile elektroonseid dokumente või paberdokumendi elektroonset koopiat; kaob vajadus säilitada personalidokumente paberil ja hiljem neid otsida arhiiviriiulist kümnetest kaustadest; salvestage isikukaardile töötaja CV, ID-kaardi, töölepingu, diplomi, lapse sünnitunnistuse või muu olulise dokumendi koopia;
 4. ühe hiireklikiga saab kontrollida töötaja pensionikindlustust pensionikeskuse kodulehel internetis;
  dokumente saab parandada;
 5. Lisaks on võimalik seadistada iga kasutaja õigused ja piirangud dokumentide vaatamiseks, parandamiseks või aruannete koostamiseks;
  kasutaja saab ise seadistada makse ja maksumäärasid; seega ei pea ostma uut programmi kui maksumäärad muutuvad;
 6. töötaja varasemate kuude ja aastate töötasu info on programmis kättesaadav vahetult ja kiiresti;
 7. raamatupidaja töö lihtsustub oluliselt, kuna palgamaksud ja püsitasud arvutatakse automaatselt; palgaarvestajal puudub vajadus arvestatud summasid käsitsi parandada.
 8. elektrooniline andmevahetus eesti pankade ja Maksuameti internetiteenustega;
 9. palgamaksete viimine pankade internetiteenustesse: Swedbank, SEB Pank, E-Riigikassa ja Sampo pank;
  maksudeklaratsiooni TSD viimine Maksuameti internetikeskkonda.
  IBAN-kontonumbrid ja andmevahetus internetipankadega ISO-formaatides.
 10. koostab palgaandmetel põhinevad Statistika aruanded;

Peamoodulile PALK pakume juurde ka lisamooduleid. Iga ettevõte valib just talle vajaliku moodulite paketi. RAPIDi moodulid on täielikult integreeritud ja töötavad ühel SQL-andmebaasil.
RAPID PALK koostab lausendid ka Hansa raamatupidamistarkvara formaadis.
Tarkvarapakett RAPID PALK sobib ka riigiraamatupidamise kohuslaste palgaarvestamiseks, sest sisaldab moodulit nende jaoks vajalike parameetrite ja aruannetega (palgakulude kassapõhine jaotus erinevate eelarvete vahel, laiendatud lausendite struktuur jmt).

Põhjalikumalt peamooduli PALK võimalustest saate lugeda siit.
RAPID PALK lisamoodulitest saate lugeda siin.

Töö arvutivõrgus

Kui kaks või rohkem kasutajat soovib üheaegselt arvutivõrgus tarkvaraga töötada, siis on vaja juurde soetada vastav arv lisatöökoha litsentse.
Kasutajate arv ei ole piiratud, programmi saab kirjeldada piiramatu hulga kasutajaid. Aga on piiratud üheaegselt sisseloginud kasutajate hulk, mis maksimaalselt võib olla soetatud lisatöökoha litsentside arv +1.
Tarkvaraga RAPID saab töötada ka üle interneti.

Kaugtöö

Teenus on mõeldud kõigile, kellele tarkvara RAPID peab olema kõikjalt ligipääsetav või kes ei soovi investeerida oma riistvarasse ja kiiresse internetiühendusse. See on teenus, mis võimaldab majandustarkvara RAPID kasutada üle interneti suvalises kohas Eestis või välismaal. Rohkem saate teenusest KAUGTÖÖ lugeda siin.

Soovin tarkvara RAPID tasuta proovida