Kaugtöö

Majandustarkvara RAPID võimaldab töötamist üle interneti.

Paljudes ettevõtetes pole raamatupidaja igapäevane kohalolek vajalik. RAPID pakub raamatupidajale võimalust töötada kaugtöö vormis, üle interneti:

Ettevõttes kohapeal koostatakse igapäevased müügiarved ja sisestatakse kuluarved. Programm koostab dokumentidele automaatsed raamatupidamiskanded, raamatupidaja poolt seadistatud kontodele.

Raamatupidaja töötab alaliselt teises asukohas. Kui raamatupidaja käivitab oma asukohas oma arvutis RAPIDi, siis luuakse üle interneti ühendus ettevõtte arvutis paikneva RAPIDiga. Raamatupidaja vaatab sisestatud dokumendid üle, vajadusel teeb parandusi või täiendusi, koostab perioodi kokkuvõtted ja nõutavad aruanded maksuametile, statistikaametile ning äriregistrile.

RAPIDi kaugtööks on kolm tehnilist lahendusvarianti:

KAUGTÖÖ 1

Ettevõte seadistab oma arvuti, milles hoitakse RAPIDi andmeid, üle interneti raamatupidajale ligipääsetavaks. Seadistamiseks peab ettevõttes olema fikseeritud IP-ga ja avatud sql-pordiga internetiühendus, kus sql-port suunatakse RAPIDi arvutisse. Raamatupidaja arvuti internetiühendusele erilisi tehnilisi nõudeid pole.
Programmi töökiirus raamatupidaja arvutis on aeglasem võrreldes töötamisega kohtvõrgus ja sõltub mõlema poole internetiühendusest ning arvuti võimsusest.
Maksumus: püsikulu puudub.
Kui raamatupidaja soovib töötada üheaegselt ettevõtte teiste töötajatega, siis ettevõte soetab raamatupidaja jaoks ühe RAPIDi lisatöökoha mooduli. Kui raamatupidaja töötab väljaspool ettevõtte tavapärast tööaega, siis lisakulud puuduvad.

KAUGTÖÖ 2

Ettevõtte RAPIDi andmed majutatakse TT Tarkvara serverisse. Meie poolt on kiire staatilise internetiühendusega võimas arvuti, mis tegeleb ainult RAPIDi andmete majutamisega. Programmi töökiirus on aeglasem võrreldes töötamisega samas kohtvõrgus, aga stabiilne. Selle variandi puhul töötavad RAPIDiga kaugtöö vormis kõik töötajad ettevõttes kohapeal ja raamatupidaja kaugelt.
Võrreldes KAUGTÖÖ 1-ga ei ole ettevõttel endal vaja investeerida kiiresse internetiühendusse ega eraldiseisvasse server-arvutisse. Turvalisuse nõudel peab ettevõttes ja raamatupidaja asukohas olema fikseeritud IP-ga internet.
Maksumus: ühekordne liitumismakse, igakuine rendimakse lähtuvalt kasutajate arvust, vaata hinnakirjas KAUGTÖÖ2.

KAUGTÖÖ 4

Ettevõtte RAPIDi andmed ja tarkvara majutatakse TT Tarkvara kiire 24/7 internetiühendusega pilveserverisse. Töö laabub kiiresti ja programmi töökiirus on võrdne samas kohtvõrgus töötamisega (või isegi kiirem). Selle variandi puhul töötavad RAPIDiga kaugtöö vormis kõik töötajad ettevõttes kohapeal ja raamatupidaja kaugelt. Töökohaarvutitesse pole vaja paigaldada RAPID-tarkvara. Ettevõte saab RAPIDit kasutada ükskõik millises internetiühendusega arvutis.
Võrreldes KAUGTÖÖ 1-ga ei ole ettevõttel endal vaja investeerida kiiresse 24/7 toimivasse internetiühendusse ega serverisse.
Maksumus: ühekordne liitumismakse, igakuine rendimakse lähtuvalt kasutajate arvust, vaata hinnakirjas KAUGTÖÖ4.

KAUGTÖÖ 2 või KAUGTÖÖ 4 teenust vajate juhul, kui Te ei soovi ise investeerida riistvarasse ja internetiühendusse, aga soovite kasutada RAPIDit mitte ainult oma töökohal, vaid suvalises Eestimaa või maailma paigas, kus levib internet. KAUGTÖÖ teenus võimaldab RAPIDit kasutada turvaliselt üle interneti.